Pjaca s klupe za pričuve promatrao pobjedu novog kluba

Marko Pjaca
03.02.2020.
u 00:02

Stipe Perica igrao je za goste do 54. minute

U susretu 24. kola belgijskog nogometnog prvenstva Anderlecht je pobijedio Mouscron sa 1:0. Time je spojio dvije pobjede što posrnulom belgijskom velikanu nije uspjelo još od početka studenog.

Pogodak odluke zabio je Antoine Colassin u 70. minuti na asistenciju Austrijanca hrvatskih korijena Petera Žulja.

Hrvatski reprezentativac Marko Pjaca, koji je prije nekoliko dana stigao u Anderlecht na posudbu iz Juventusa, utakmicu je pratio s klupe za pričuve, dok je Stipe Perica za goste igrao do 54. minute.

Anderlecht se trenutačno nalazi na osmom mjestu sa 33 boda, čak 24 manje od lidera Club Bruggea.