Perišić zabio u pobjedi, drugi njegov gol za Bayern

Ivan Perišić
1/5
21.09.2019.
u 18:01

Dvostruki strijelac bio je Robert Lewandowski (3, 48), koji je već stigao do devet golova u prvih pet kola. Time je izjednačio 52 godine stari rekord Petera Mayera iz Borussije Moenchengladbach.

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić zabio je svoj drugi gol u dresu Bayerna, koji je u subotu sa 4-0 dobio Koeln, pa je momčad koju vodi Niko Kovač privremeno izbila na prvo mjesto Bundeslige.

Za 3-0 zabio je Coutinho u 62. minuti iz penala, a konačnih 4-0 postavio je Ivan Perišić u 73. minuti preciznim udarcem sa ruba 16-erca.
 Koeln je zadnjih pola sata imao igrača manje, jer je u 60. minuti isključen branič Kingsley Ehizibue.

Berlinska Hertha, koju vodi hrvatski trener Ante Čović, u petom je kolu napokon prekinula crni niz, svladavši kod kuće Paderborn sa 2-1. Trener Herthe sada ipak može lakše disati, jer mu je prijetio otkaz budući da je u prva četiri kola osvojio samo jedan bod.

Hrvatski branič Tin Jedvaj odigrao je cijeli susret za Augsburg, koji je u gostima kod Freiburga izvukao remi, 1-1.

Dan ranije nogometaši Schalkea su u prvoj utakmici 5. kola na svom terenu svladali Mainz sa 2-1. Večeras Werder dočekuje Leipzig, koji je bio najupečatljiviji ove sezone.