1. kolo grupne faze Lige prvaka, 21:00, Park prinčeva, Pariz

Pique je skrivio penal i dobio crveni karton.

Ferencvaroš je smanjio na 3:1 iz penala.

Haaland je zabio za manji zaostatak žuto-crnih.

Akpro opet diže prednost Lazija.

65'

Ušao je Mateo Kovačić, izašao Jorginho.

PSG je izjednačio protiv Manchester Uniteda, Martial je postigao autogol. Pokušao je Francuz izbaciti loptu nakon centaršuta, ali ona je ipak završila u mreži.Rennes je poveo protiv Krasnodara, Guirassy je zabio iz penala, ali Ramirez zabija za izjednačenje Krasnodara.

46'

Počeo je drugi dio.

45' + 1'

Igrala se jedna minuta sudačke nadoknade. Vidjeli smo poluvrijeme bez golova. Marcos Acuna je još zaradio žuti karton.

Barcelona je povećala vodstvo na 2-0. Zabio je Fati.

37'

Sergi Gomez je izašao zbog ozljede. Julen Lopetegui je odlučio da će ga zamijeniti Joan Jordan. Mason Mount je zaradio žuti karton.

31'

Timo Werner (Chelsea) je opalio ravno u lijeve rašlje. Ali golman je to pročitao i spektakularno obranio. Odlična intervencija golmana, a ostaje sve bez golova...

27'

Golijada u Ligi prvaka.

Lazio vodi 2-0 protiv Borussije Dortmund. Golove su zabili Ciro Immobile (6')  i Luiz Felipe (23). Barcelona je povela protiv Ferencvaroša. Zabio je Messi.  United je iznenadio PSG golom Brune Fernandesa.  Leipzig vodi protiv Basaksehira 2-0 zahvaljujući dva gola Angelina.

Edouard Mendy senzacionalno brani pokušaj glavom koji je uputio Nemanja Gudelj (Sevilla) sa otprilike 11m. Bio je na precizno dodanoj lopti iz slobodnog udarca, ali nije uspio svladati golmana sa svojim udarcem prema desnoj strani gola.

16'

Rakitić je izborio slobodan udarac za Sevillu, faulirao ga je Kante, ali i dalje ništa od pogotka. Ostaje 0-0.

1'

Počela je utakmica.

SASTAVI

CHELSEA: Mendy - James. Thiago Silva, Zouma, Chilwell - Jorginho, Kante - Pulišić, Havertz, Mount - Werner

SEVILLA: Bono - Navas, Gomez, Carlos, Acuna - Rakitić, Fernando, Gudelj - Suso, De Jong, Ocampos

GDJE GLEDATI?

Utakmicu možete pratiti na programu Planet Sporta 2.

NAJAVA

Chelsea i Sevilla susreću se u prvom kolu grupne faze Lige prvaka. Hrvatska utakmica, Kovačić vs. Rakitić.

Chelsea u prvih pet utakmica u prvenstvu ima dvije pobjede, isto toliko remija i jedan poraz. U remijima se Chelsea vraćao u žive protiv Bilićevog WBA koji je vodio čak 3-0.

Sevilla je pak u Primeri upisala dvije pobjede, remi i poraz, a taj je remi Rakitićeva novo-stara momčad upisala upravo kod njegove 'bivše supružnice' - Barcelone, a uz to su imali i igrača manje, a gol primili tek u 82. minuti.