Delić imao 2:0 u setovima, ali Haase je ipak pobijedio!

Slavio je Haase sa 3:6, 4:6, 6:4, 6:1, 6:4 nakon tri sata u 17 minuta igre.
  • Najstariji
  • Najnoviji
7
  • luena 01:

Onako bezvezno izgubiti treci set moze samo Mate ...Iste greske pravi i u cetvrtom ,pa daj covjece koncentriraj se vise ,nije ti reket nista kriv ni publika...

14. 9. 2014. u 15:27
  • Kakma:

Koji je Mate na rang-listi??? Vjerovatno iza 200 mjesta,a tako i igra.

14. 9. 2014. u 16:51
  • Deleted user:

loša oba igrača,a mate je pobjedija sam sebe

14. 9. 2014. u 17:23
  • crocro:

Dečko si je umislio da je Wimbledonski pobjednik da si može dopustiti i malo eksibicija. Ali doći će iskustvo za važne mečeve i svaka škola skupo se plaća. Pobijedila ga je njegova prepotentnost i umišljenost. Tako se ne igra na ... prikaži još! rubu pobjede koju je prokockao.

14. 9. 2014. u 18:29
  • Gambit:

Sramota!

14. 9. 2014. u 17:31
  • Budala:

Tenis je interesantan sport jer igrač nije dobio meč dok ne udari meč loptu. 6-4, 6-2, 5-7, 3-6, 3-6 nije čudan rezultat. Nogomet je dosadniji jer ako ekipa vodi s 3-0 u 90oj minuti onda ja 100% sigurna na pobjedu.

14. 9. 2014. u 16:29
  • Technoboy:

ostavi se tenisa mate.2:0 u setovima i uspije izgubit.I još 2:0 vodstvo u petom setu!!

14. 9. 2014. u 16:33