Marcelo Brozović u sudačkoj nadoknadi zabio za pobjedu Intera

1/2
Autori: Hina, Marko Pavić
22.09.2018.
u 22:38

Brozović je odigrao čitavu utakmicu za Inter, dok je Ivan Perišić ušao u igru u 60. minuti.

Hrvatski nogometni reprezentativac Marcelo Brozović pogotkom u sudačkoj nadoknadi utakmice osigurao je minimalni 1:0  pobjedu milanskom Interu na gostovanju kod Sampdorije u susretu 5. kola talijanskog prvenstva.

Brozović je u četvrtoj minuti nadoknade jakim udarcem s 12 metara iskosa uspio probiti vratara domaćih Audera i donijeti tri boda svojoj momčadi.

Inter se ovom pobjedom bodovno izjednačio sa Sampdorijom, oba sastava imaju po sedam bodova te s Parmom dijele pozicije od šestog do osmog mjesta.

Modrić igrao u pobjedi protiv Espanyola

Real Madrid je u petom kolu španjolskog prvenstva na Santiago Bernabeu s 1:0 slavio protiv Espanyola.

Gol vrijedan tri boda postigao je Asensio u 41. minuti utakmice.

Luka Modrić bio je u početnom sastavu Real Madrida i odradio čitavu utakmicu.