Kakav nastup Brozovića! Pogledajte kako je u samo tri minute zabio dva gola

Autori: Vecernji.hr, Hina
01.10.2017.
u 16:19

Hrvatski reprezentativac prvi je gol zabio glavom u 19. minuti nakon asistencije Candreve, da bi u 22. minuti lijepo pogodio iz slobodnog udarca s 18 metara.

Inter je u sedmom kolu Serie A slavio kod Beneventa s 2:1, a oba gola zabio je naš Marcelo Brozović.

Posljednja momčad lige koja je još uvijek bez boda smanjila je u 42. minuti kada se u strijelce upisao D'Alessandro. Kod Intera su od prve minute igrali Brozović i Ivan Perišić.

Lazio je u deklasirao Sassuolo 6:1 nakon što su gosti poveli u golom Domenica Berardija iz kaznenog udarca u 27. minuti. Lazio je do kraja poluvremena izjednačio preko Luisa Alberta, a potom u nastavku zabio još pet golova. Strijelci su bili Alberto (57), Stefan de Vrij (56), Marco Parolo (64, 69) i Ciro Immobile (81-11m). Ivan Vargić nije branio za domaćine.

Fiorentina je na gostovanju izgubila od Chieva 1:2, a Milan Badelj je odigrao cijeli susret za viole.

U prvom nedjeljnom susretu Napoli je pobijedio Cagliari 3:0 upisavši sedmu pobjedu. Napolitanci su se očekivano lako obračunali s gostima sa Sardinije, a strijelci su bili  Marek Hamšik (4), Dries Mertens (40pen) i Kalidou Koulibaly (47).

Marko Rog je ušao u igru za domaćina u 71. minuti.

U 18 sati u derbiju kola sastaju se Milan i Roma, a večeras kolo zatvaraju Atalanta i Juventus.

REZULTATI:
SPAL - Crotone       1:1 (Paloschi 39 / Simy 59)
Torino - Verona      2:2 (Falque 31,Niang 44 / Kean 89, Pazzini 90+2-11m)
Chievo - Fiorentina  2:1 (Castro 25, 46 / Simeone 6)
Benevento - Inter    1:2 (D'Alessandro 42 / BROZOVIĆ 19, 22)
Lazio - Sassuolo     6:1 (Alberto 45+1,57, De Vrij 56, Parolo 64,69, Immobile 81-11m / Berardi 27-11m)
Napoli - Cagliari    3:0 (Hamšik 4, Mertens 40-11m, Koulibaly 47)

U subotu:
Genoa - Bologna       0:1 (Palacio 73)
Udinese - sampdoria   4:0 (De Paul 27-11m, Lopez 66-11m,85, Fofana 90+5-11m)

Novi poraz Evertona, Vlašiću 69 minuta

Nogometaši Evertona nastavili su s lošim rezultatima u engleskom prvenstvu, u susretu 7. kola na svom su Goodison parku izgubili od Burnleya sa 0:1 (0:1).

Pogodak koji je gostima osigurao tri boda postigao je Jeff Hendrick u 21. minuti.

Hrvatski veznjak Nikola Vlašić igrao je do 69. minute. za Everton koji je sa sedam osvojenih bodova na tek 16. mjestu ljestvice. Burnley je, pak, skočio na šestu poziciju sa 12 bodova.

U prvom nedjeljnom susretu Premier lige Arsenal je pobijedio Brighton and Hove Albion sa 2:0 (1:0) i došao na peto mjesto ljestvice. Arsenal je rutinski slavio pogocima Nacha Monreala (16) i Alexa Iwobija (56), dok je novi prvoligaš u svom prvom gostovanju kod "topnika" razočarao.