Manchester City - Burnley
1/9
06.01.2018.
u 20:59

Nogometaši Manchester Cityja plasirali su se u 4. kolo FA Kupa 4-1 (0-1) domaćom pobjedom protiv Burnleya u jedinom subotnjem okršaju dvaju prvoligaša, dok je Chelsea odigrao samo 0-0 na gostovanju kod drugoligaša Norwich te će morati igrati novi susret na svom Stamford Bridgeu.

U Manchesteru su gosti iz Burnleya poveli preko Ashleyja Barnesa (25) i tu prednost uspjeli sačuvati sve do kraja prvog poluvremena.

No, u nastavku je Sergio Aguero (56, 58) u razmaku od samo dvije minute preokrenuo rezultat u korist Cityja, a do kraja utakmice su Leroy Sane (71) i Bernardo Silva (82) potvrdili prolazak dalje.

Najveće iznenađenje priredio je četvrtoligaš Coventry koji je sa 2-1 svladao prvoligaša Stokea.

1/8

Još u petak su plasman u 4. kolo izborili Liverpool, koji je u gradskom dvoboju sa 2-1 (1-0) svladao Everton, te Manchester United 2-0 (0-0) pobjedom protiv drugoligaša Derby Countyja.