1/8
17.08.2019.
u 18:55

Luka Modrić dobio je izravni crveni karton nakon što je nagazio Celtina igrača Suareza uz aut-liniju

U prvom kolu španjolske lige madridski Real je u gostima pobijedio Celtu s 3:1. Madriđani su od 56. minute igrali s igračem manje.

Naime, Luka Modrić je dobio izravni crveni karton nakon što je uz aut-liniju nagazio Celtina igrača Denisa Suáreza.

Sudac Javier Estrada je nakon pregleda VAR-a hrvatskom kapetanu pokazao put u svlačionicu! Video pogledajte OVDJE.

Strijelci za Real bili su Benzema (12.), Kross (61.) i Lucas (80.), a poraz je ublažio Losada (90.+1).

To je Luki prvi izravni crveni karton u karijeri. Modrić je crveni karton dobio prije pet godina na utakmici španjolskog Superkupa kada je Atlético pobijedio golom Marija Mandžukića s 1:0.

Prvo je opomenut u 48. minuti, a onda  je u sudačkoj nadoknadi dobio drugi žuti, odnosno crveni karton.