Lokomotiva - Osijek
1/11
03.04.2018.
u 18:55

U zaostalom susretu 23. kola Prve HNL u Zagrebu su nogometaši Lokomotive i Osijeka igrali 1-1 (1-1).

Lokomotiva je povela rijetko viđenim golom Lovre Majera, koji je u 39. minuti izravno iz kuta prevario osječkog vratara.

1/8

Osječani su izjednačili u zadnjoj minuti prvog dijela kada je ubačaj Bočkaja u pogodak udarcem nogom pretvorio Goran Milović.

U 87. minuti se vratar Malenica iskupio za primljeni gol obranivši čudesno udarac glavom Radonjića iz velike blizine.

Osijek je ostao četvrti na ljestvici s 46 bodova, dok je Lokomotiva sedma s 29 bodova.

Pred 400 gledatelja na stadionu u Kranjčevićevoj sudio je Matoc iz Zaprešića.

Strijelci: 1-0 Majer (39), 1-1 Milović (45)

Poredak: Dinamo 60 bodova, Hajduk 52, Rijeka 51, Osijek 46, Inter 35, Slaven 31, Lokomotiva 29, Istra 24, Cibalia 21, Rudeš 20.