Leo Messi zabio tri gola Granadi, Barcelona pobijedila 4:0

Leo Messi (1)
Reuters
09.01.2016.
u 18:11

Trener Luis Enrique nije mogao računati na Javiera Mascherana, a na klupi su završili Andres Iniesta i Sergio Busquets, dok su priliku od prve minute dobili Sergi Roberto i Arda Turan, te Ivan Rakitić.

Barcelona je remizirala u posljednje tri od četiri utakmice u prvenstvu, pa je Granada na Nou Campu bila idealna šansa za punjenje samopouzdanja i upravo se dogodilo očekivano - golijada. Gosti su ispraćeni s četiri pogotka u mreži, a nisu zabili niti jedan.

Raspoloženi Leo Messi je samo dva dana prije dodjele Zlatne loptu, za koju je apsolutni favorit, zabio tri gola. Još je jedan pridoda Neymar i to je bilo konačnih 4:0.