Cleveland Chicago
1/4
18.03.2018.
u 08:05

Košarkaši Clevelanda slavili su na gostovanju u Chicagu sa 114:109, a hrvatski centar Ante Žižić je bio u početnoj petorci Cavaliersa, proveo 20 minuta na parketu te u pobjedu ugradio 14 koševa, šest skokova i jednu blokadu.

LeBron James je sa 33 koša, 13 skokova i 12 asistencija ostvario 70. 'triple-double' učinak u karijeri.

Indiana je poražena sa 109:102 na gostovanju u Washingtonu. Bojan Bogdanović je u porazu Pacersa sudjelovao sa 11 koševa (šut 4/7), dva skoka i jednom asistencijom.

Phoenix je na svom terenu poražen od Golden Statea sa 124:109. Dragan Bender je za 34 minute u igri ubacio šest koševa (šut 2/6) uz šest skokova, dvije asistencije i jednu blokadu.

Od ostalih rezultata valja izdvojiti novu, 55. ovosezonsku pobjedu vodećeg Houstona (55-14) koji je sa 107:101 slavio na gostovanju u New Orleansu. Portland je nastavio pobjednički niz, a 12. uzastopnu pobjedu ostvario je svladavši pred svojim navijačima Detroit sa 100:87.

Navijači Memphisa dočekali su prekid crnog niza svoje momčadi od 19. uzastopnih poraza. Grizzlies su u svojoj dvorani svladali Denver sa 101:94