PSG UVJERLJIV

Ovo je napad od 400 milijuna eura: Mbappe oduševio u debiju, zabio i Neymar

08.09.2017.
u 23:10

U 59. minuti Mbappe je dočekao odbijanac i sa 16 metara u debiju postigao svoj prvi gol za momčad koja ga je platila 180 milijuna eura.

PSG je u 5. kolu francuskog prvenstva u gostima pregazio Metz s 5:1 i pokazao najskuplji napad u povijesti nogometa.

Parižane je u goste doveo Cavani (31) da bi Riviere u 37. izjednačio. Domaćini su u nastavku ostali s igračem manje nakon što je Assou-Ekotto dobio crveni karton zbog prekršaja na Mbappeu iako se čini da je sudac bio prestrog.

1/16

Nakon toga Metz nije imao nikakve šanse protiv napada vrijednog 400 milijuna eura. U 59. minuti Mbappe je dočekao odbijanac i sa 16 metara u debiju postigao svoj prvi gol za momčad koja ga je platila 180 milijuna eura.

Nakon toga je 220 milijuna eura plaćeni Neymar povisio na 3:1 u 69. minuti. Cavani je u 75. zabio svoj drugi gol na utakmici nakon što se lopta odbila od Mpabbea, a konačnih 5:1 postavio je Lucas (87).

PSG je vodeća momčad Francuske s pet pobjeda u isto toliko kola. Još je rano za prognozirati, no čini se da će se Parižani prošetati do naslova.

Leipzig slavio kod HSV-a

Odigrano je i prva utakmica 3. kola Bundeslige u kojem je Leipzig je u gostima slavio kod HSV-a s 2:0. Pobjedu su Leipzigu osigurali Naby Keita (67) i Timo Werner (75).