Kovačić dobio crveni karton, Radošević napokon igrao za Napoli

kovacic
06.01.2015.
u 23:00

Napoli je uvjerljivo slavio kod Cesene, a pobjedu je s klupe odgledao Ivan Strinić

Posljednji susret 11. kola talijanskog prvenstva između Juventusa i Intera završio je bez pobjednika (1:1).

Derbi d'Italia obilovao je uzbuđenjima koja su počela već na samom početku.

Carlos Tevez je naime već u 5. minuti pogodio za vodstvo domaćina.

No, Mauro Icardi je u 64. minuti donio izjednačenje.

Bilo je mnogo nervoze na igralištu pa je sudac podijelio čak sedam žutih kartona i jedan crveni. Isključen je u 86. minuti hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić koji je od početka bio u sastavu gostiju. Sudac ga je poslao u svlačionicu nakon neopreznog starta na Lichtsteineru. Naš je reprezentativac odigrao solidnu partiju, iako nije ozbiljnije zaprijetio domaćem vrataru Buffonu.

Za crno-plave debitirao je Lucas Podolski zamijenivši u 54. minuti Kuzmanovića.

Juventus se tako vratio na čelo ljestvice te ima bod prednosti pred Romom. Inter je na 11. mjestu.

Dodajmo kako je Josip Radošević upisao prve minute za Napoli ove sezone u Serie A, ušavši u igru u 83. minuti protiv Cesene. Napoli je uvjerljivo slavio u gostima (4:1), a pobjedu je s klupe odgledao Ivan Strinić. Napoli je četvrti sa 10 bodova zaostatka za Juventusom.