Kovačev Eintracht do pobjede u nadoknadi, zabio i Rebić

Ante Rebić
30.09.2017.
u 17:59

Borussia Dortmund je teškom mukom slavila kod Augsbuga s 2-1 pogocima Jarmolenka petom u 4. minuti i Japanca Kagawe u 23.

Borussia iz Dortmunda ostala je vodeća momčad i nakon 7. kola Bundeslige zahvaljujući gostujućoj pobjedi kod Augsburga (2-1), dok je bivši hrvatski reprezentativac Ante Rebić postigao gol u pobjedi Eintrachta.

Eintracht je u Frankfurtu slavio protiv Stuttgarta s 2-1, a Rebić je u 42. minuti zabio vodeći i svoj drugi gol sezone. Stuttgart je izjednačio preko Terrodea (61), a pobjedu je momčadi Nike Kovača, koja je od 64. minute igrala bez isključenoga Falettea, postigao Haller i to škaricama u 94. minuti. Rebić je igrao do 70. minute, a Josip Brekalo je kod gostiju ušao u 70. minuti.

Borussia Dortmund je teškom mukom slavila kod Augsbuga s 2-1 pogocima Jarmolenka petom u 4. minuti i Japanca Kagawe u 23. Najbolji igrač Borussije Aubameyang osramotio se u 79. minuti kada je neuspješnim pokušajem "panenke" praktički iz kaznenog udarca dodao loptu vrataru domaćih. Borussija je ostala vodeća s 19 bodova, pet više od Hoffenheima i šest od Bayerna, koji imaju po utakmicu manje.

U ostalim susretima Wolfburg i Mainz su odigrali 1-1, dok je Borussia Moenhegladbach kod kuće pobijedila Hannover s 2-1 golom Thorgena Hazarda u četvrtoj minuti sudačke nadoknade.

Popodne sjeverni derbi igraju HSV i Werder.