Bayern - Hoffenheim
1/5
05.10.2019.
u 18:19

Nogometaši Bayerna izgubili su u 7. kolu Bundeslige na svojoj Allianz Areni od Hoffenheima s 1-2.

Sastav Nike Kovača je u utorak sa 7-2 "razvalio" Tottenham u Ligi prvaka u Londonu i nikako se nije očekivao poraz od Hoffenheima, za kojeg još ne igra ozlijeđeni Andrej Kramarić.

1/6

No, Bavarce je "potopio" Armenac Sargis Adamjan s dva gola u 54. i 80. minuti, dok je strijelac za domaćine bio Lewandowski (72). Ivan Perišić je zaigrao za Bayern od 60. minute.

Unatoč porazu Bayern je ostao vodeći jer Borussia Dortmund nije uspjela slaviti kod Freiburga,koji je na 2-2 izjednačio u 90. minuti autogolom Akandjia.

U derbiju su Bayer i Leipzig odigrali 1-1, pa Bayern, Borussia (D), Leipzig i Bayer imaju po 14 bodova na čelu ljestvice.