Kontroverzan gol Mađara! Je li sudac teško oštetio Dinamo?

Dinamo gol
1/7
06.08.2019.
u 21:33

Perić je uspio zaustaviti loptu, no pomoćni sudac je pokazao da je ipak prešla crtu i da je Ferencvaros izjednačio.

Dinamo je u Maksimiru protiv Ferencvarosa igrao 1:1 u prvoj utakmici trećeg pretkola Lige prvaka. Modri su poveli golom Olma u sedmoj minuti, a izjednačio je Siger u 60.

I dok je gol Olma bio sjajan, pogodak Mađara je kontroverzan. Naime, u 60. minuti Livaković je čudesno obranio prvi pokušaj, a onda je Siger uspio loptu uputiti u Dinamova vrata.

Što mislite, jesu li poljski sudac Pawel Raczkowski i njegovi pomoćnici pogriješili i oštetili Dinamo?