Kakvo šamaranje Reala: Zidane izvadio Modrića kod 1:6!

1/3
27.07.2019.
u 08:50

Diego Costa gradskim rivalima je zabio četiri komada

Madridski Real teško je stradao od nogu gradskih rivala u utakmici Međunarodnoga kupa prvaka u Sjedinjenim Američkim Državama. Atletico mu je zabio čak sedam komada u 7:3 pobjedi, a samo je u prvome poluvremenu vratar Thibaut Courtois pet puta vadio loptu iz mreže.

Diego Costa je zabio četiri pogotka, a možda bi tome dodao još poneki da u 65. minuti nije isključen zbog nasrtaja na Danija Carvajala nakon što je branič Reala prethodno napravio grub prekršaj (također je isključen).

Za Atletico su zabili još i Joao Felix, Angel Correa i Victor Vitolo, dok su kraljevskom klubu barem donekle obraz spasili Nacho, Karim Benzema i Javier Sanchez.

Luka Modrić je igrao do 62. minute i izašao je kod rezultata 6:1 za Atletico, a zanimljivost kaže da je Zinedine Zidane u igru ubacio i Garetha Balea zadnjih pola sata iako su brojni bili uvjereni da ga više nikada neće vidjeti u Realovu dresu.

Bilo kako bilo, Real dugo nije bio ovako ponižen, zapravo, još od srpnja 2009. godine kada je ispred svojih navijača stradao sa 6:2 od Barcelone u prvenstvenom susretu.

Strijelci:

1:0 Costa 1., 2:0 Felix 8., 3:0 Correa 19. 4:0 Costa 28. 5:0 Costa 45. 11m, 6:0 Costa 51., 6:1 Nacho 59., 7:1 Vitolo 70., 7:2 Benzema 85. 11m, 7:3 Sanchez 89.