Kakva večer Nikole Vlašića, dva gola i asistencija u pobjedi CSKA

Nikola Vlašić
1/4
22.09.2019.
u 21:45

Hrvatski reprezentativni veznjak Nikola Vlašić odigrao je sjajnu utakmicu za moskovski CSKA 10. kolu ruskog nogometnog prvenstva, on je u 3-2 (3-0) domaćoj pobjedi protiv Krasnodara postigao dva gola uz asistenciju.

Sva tri pogotka CSKA je postigao  u razdoblju od 32. do 41. minute. Vlašić je zabio za 1-0 iz 11-erca, da bi u 37. minuti dubinskom loptom iz svoje polovice uposlio Čalova koji je potom sjajno pogodio s 20-ak metara za 2-0, da bi u 41. minuti naš veznjak prihvatio jedan odbijanac i s 10-ak metara pogodio bliži kut gostujućeg gola.

U nastavku su gosti smanjili na 3-2 s dva gola Berga (57, 60).

Vlašić je odigrao čitavu utakmicu za CSKA kao i Kristijan Bistrović i Zvonimir Šarlija.

Ranije u nedjelju je bivši stoper hrvatske reprezentacije Vedran Ćorluka odigrao svih 90 minuta za Lokomotiv koji je kao gost svladao Orenburg s 3-2 (1-0).

CSKA je sada drugi na ljestvici s 22 boda, dok je Krasnodar četvrti s 20, koliko imaju i treći Rostov i peti Lokomotiv. Na vrhu je Zenit s 23 boda.