Kakva golčina Rashforda za Englesku, Island ispustio 2:0

Engleska Kostarika
1/5
07.06.2018.
u 23:56

Portugal je u Lisabonu s 3:0 dobio Alžir, a do pobjede ih je s dva gola vodio Guedes koji je pogađao u 17. i 55. minuti. Soudani je igrao od 86. minute

Engleska je u Leedsu u prijateljskoj utakmici s 2:0 dobila Kostariku.

Za potez utakmice pobrinuo se Rashford koji je u 13. minuti neobranjivo zabio Navasu iskosa s lijeve strane s više od 25 metara.

Konačni rezultat u 76. minuti postavio je Welbeck koji nije imao težak zadatak nakon ubačaja Allija.

Portugal je u Lisabonu s 3:0 dobio Alžir, a do pobjede ih je s dva gola vodio Guedes koji je pogađao u 17. i 55. minuti. Još je zabio Fernandes u 37. minuti. Soudani je igrao za Alžirce od 86. minute.

1/16

Island je protiv Gane imao 2:0 nakon prvih 45 minuta golovima Arnasona i Finnbogasona, no afrička reprezentacija iz Reykjavika se vraća neporažena zahvaljujući golovima Kasima u 66. i Thomasa u 87. za 2:2.