Juventus prošao neokrznut teško gostovanje u Rimu

Simone Pepe
AFP
26.11.2011.
u 23:04

Jedini pogodak na utakmici djelo je Simonea Pepa u 34. minuti nakon munjevite kontre torinske momčadi.

Juventus je apsolvirao još jedno teško gostovanje. U 12. kolu talijanskog prvenstva, zebre su u Rimu pobijedili Lazio 1:0. Jedini pogodak na utakmici djelo je Simonea Pepa u 34. minuti nakon munjevite kontre torinske momčadi.

Kod Napolija se, pak, vidi da igra na više kolosijeka. I dok u Ligi prvaka gura dobro, igre u domaćem prvenstvu plaćaju danak. Tako je momčad Waltera Mazzarrija remizirala kod Atalante 1:1, a i taj bod im je u 90. minuti donio Edinson Cavani. Domaći su poveli preko Denisa u 64. minuti.

Poredak: Juventus 25 (-1), Udinese 24, Lazio 22, Milan 21 (-1), Roma 17...