Juve i u uzvratu slomio Monaco, Mandžukić ponovno u finalu!

2-1
Monaco
Liga prvaka, 20.45, Torino
90'

Kraj utakmice! Juventus je u finalu! Stara dama je i u uzvratu slavila protiv Monaca (2:1) te s ukupnih 4:1 ide u Cardiff! Strijelci za Juve bili su Mandžukić i Alves dok je Mbappe zabio za goste. Subašić je vrlo dobro čuvao svoja vrata, a bio je nemoćan kod pogodaka domaćih.

85'

Barzagli izlazi, u igri je Benatia

78'

Bakayoko izlazi, ulazi Valere Germain

75'

Orlando:

Prije su svi pisali i govorili kako Pjacina ozljeda i nije tako strašna, a da je Ibra sa istom takvom ozljedom možda završio karijeru, jer je "star", a na kraju će prije zaigrati Ibrahimović nego Pjaca, kojem je možda karijera stvarno i ugrožen. Šteta dečka što ga je izbornik upropastio.

71'

Glik je nagazio Higuaina, a Bonucci je (pre)žestoko prosvjedovao pa je dobio žuti karton

69'

Lemar ulazi umjesto Bernarda Silve. Zanimljivo kako je Lemar prije pogotka trebao ući umjesto strijelca Mbappea, no brzinski su gosti promijenili odluku

69'

GOOOL Monaco je smanjio! Moutinho je prošao po lijevoj strani i dao pred gol za Mbappea koji pogađa iz blizine. Ovo je prvi pogodak kojeg je Juventus primio u doigravanju Lige prvaka ove sezone. A Buffon je u ovom natjecanju kapitulirao nakon 690 minuta

67'

Prilika za Monaco! Mbappe je bio u karakterističnoj situaciji, probio je lijevu stranu i izbio sam pred velikog Buffona, no loše je pucao pa je legendarni vratar obranio nogom

62'

'Vrijeme je za Cardiff!', poručili su domaći navijači. A u Torinu je večeras 40 tisuća gledatelja

57'

Bortam:

Svaka čast Mariju, ali ja ne mogu prežaliti što nema Pjace!

55'

Cuadrado je odmah bio u prilici, ali blokiran mu je udarac. Bit će korner za domaće

54'

Zamjena i u gostujućem sastavu. Fabinho je zamijenio mendyja

54'

Cuadrado ulazi umjesto Dybale

51'

Mendy je dobio žuti karton zbog prekršaja na Dybali

46'

Počelo je drugo poluvrijeme!

-

JasamĐogara:

Mandžo je zabio, to je dobro za sve ljubitelje nogometa u Hrvatskoj. Nije dobro što je Subašić primio, ali što možemo. Idemo vatreni!

45'

Završilo je prvo poluvrijeme! Juventus nakon briljantnih 45 minuta vodi 2:0 pogocima mandžukića i Alvesa te je po svemu sudeći poznat prvi finalist Lige prvaka! Preokret Monaca bit će nemoguća misija jer odlični Subašić ne može sam protiv torinskih zebri

45'

GOOOL Juventus vodi 2:0! Kakva golčina Alvesa! Subašić je boksao nakon kornera, a Brazilac je volejem sa ruba šesnaesterca rasparao mrežu!

44'

Velika prilka za Dybalu, Subašić spašava Monaco!

42'

Mendyju je nedostajalo nekoliko centimetara da pospremi loptu u mrežu, odlično je reagirao Chiellini i izbacio loptu u korner

38'

Higuain je pobjegao gostujućoj obrani i pucao sa 17 metara, ali Subašić zaustavlja njegov pokušaj

33'

GOOOL Juventus vodi, Talijani su jednom nogom u finalu! Mandžukić je strijelac! Bila je to brza akcija talijanske momčadi. Dybala je dao Alvesu koji ubacuje, a Mandžo je pucao glavom. Subašić je obranio, ali lopta se odbila do hrvatskog napadača koji zakucava pod gredu

31'

Falcao je sjajno primirio loptu nakon ubacivanja i odmah opalio sa sedam metara, no suđeno je zaleđe

28'

Nakon duplog pasa s Alvesom pokušao je Pjanić, Reggi blokira njegov udarac

27'

Nakon ubacivanja lopta je stigla do Mandžukića koji ovog puta pokušava glavom, ali prebacuje gol

25'

Subašić zaustavlja Mandžukića! Bila je ovo najbolja prilika na utakmici! Higuain je odlično proigrao hrvatskog napadača koji je pucao prizemno sa devet metara, a njegov suigrač iz reprezentacije rukom je obranio njegov udarac

22'

Juve je mogao povesti! Higuain je bio sam pred Subašićem, pokušao ga je prebaciti ali gotovo sa gol linije izbio je gostujući igrač

15'

Prilika Dybale! Mandžukić je nakon jednog nabacivanja loptu glavom spustio Argentincu koji sa ruba šesnaesterca puca iz prve, ali bio je neprecizan

10'

Allegri je prisiljen na prvu zamjenu već na početku utakmice! Marchisio je ušao umjesto ozlijeđenog Khedire. Njemački reprezentativac uhvatio se za zadnju ložu i ne može nastaviti s igrom

9'

Khedira je ozlijeđen, teškoće za domaćina već na početku!

7'

Ponovno prijeti Monaco! Falcao je tukao sa 25 metara, lopta odlazi iznad grede

5'

Mbappe je prošao po lijevoj strani i gađajući suprotan kut pogodio vratnicu, no bio je u zaleđu

1'

Dirar se ozlijedio na zagrijavanju pa je Mendy u momčadi Monaca

1'

Počela je utakmica!

0'

Juventus lovi deveto finale Kupa/Lige prvaka, a do sada je slavio svega dva puta (1985. i 1996. godine), dok se Monaco nada svom drugom plasmanu u finale nakon što je u prvom 2004. godine poražen od Mourinhova Porta.

0'

Protiv Monaca Juventus je u Ligi prvaka igrao već dvaput, u polufinalu 1998. i četvrtfinalu 2015. godine i oba puta je prošao dalje. Od te četiri utakmice nije izgubio niti jednu, a primio je samo jedan gol. Zanimljivo, Juve je u obje sezone kada je izbacio Monaco igrao finale Liger prvaka i izgubio ga. Prvo od Real Madrida 1998. godine, a potom i 2015. godine od Barcelone.

0'

Sastav Monaca

0'

Sastav Juventusa

0'

Statistika nije na strani Francuza. Monaco nikada nije pobijedio u Italiji, na sedam gostovanja upisao je šest poraza i izvukao jedan remi.

0'

Juventus u 90 minuta nije izgubio posljednje 22 europske utakmice, a Juve je i jedina momčad koja u nokaut fazi ovogodišnje Lige prvaka još nije primila pogodak. Također, Juve je kroz povijest jedanaest puta igrao protiv francuskih klubova u fazi na ispadanje i svaki put je prošao dalje.

0'

U povijesti Lige prvaka ni jedna momčad u nokaut fazi nije prokockala prednost od dva gola iz prve utakmice u gostima. Može li Monaco večeras iznenaditi Juventus i srušiti tu tradiciju?

0'

Dobra večer! Juventus i Monaco večeras se susreću u uzvratu polufinala Lige prvaka. Talijanska momčad na korak je do finala zahvaljujući velikoj pobjedi u kneževini (2:0) prije tjedan dana.