1. HMNL

Ivina neopreznost odlučila susret

02.02.2009.
u 12:55

Mbnogo teže od očekivanog vodeća momčad Nacionala osvojila je nove bodove u Dubrovniku. Utakmicu je praktično odlučila neopreznost vratara Ive u 35. minuti. Tada je Square preko Gvozdena došao do 4:4, da bi Zagrepčani praktično čim su krenuli s centra postigli odlučujući pogodak. Utakmicu je obilježilo i jako loše Šunjićevo i Pepurovo suđenje koji su dopustili previše grubosti.

DUBROVNIK - Dvorana u Gospinom polju. Gledatelja 200. Suci: Šunjić 5.5 i Pepur 5 (oba iz Splita)

SQUARE: Ive 5, Vitković 6, Saulan 5.5, Cvjetković 5.5, Hasanović 6, Kokanović 6, Sarić 6.5, Čustović 5, Kočić 5.5, Zrilić, Gvozden 5.5, Bož.Butigan. Trener Bartul Vukojević.

NACIONAL: Švigir 5, Capar 6, Novak 6, Suton 5.5, Ku. Morina 6, Ko. Morina 7, Grdović 6.5, Leskovar 6, Humar, Erinilson 5.5, Šestić. Trener Marinko Mavrović

STRIJELCI: 0:1 Ko. Morina (2), 0:2 Suton (10), 1:2 Kokanović (11), 1:3 Grdović (15), 1:4 Grdović (17), 2:4 Vitković (21), 3:4 Hasanović (30), 4:4 Gvozden (35), 4:5 Ko. Morina (35)

IGRAČ UTAKMICE: Korab Morina

Protega zabio za tri boda
Malonogometaši Kijevo Knina slavili su u 13. kolu protiv Potpića ‘98 s 3:2. Iako su domaćini od 9. minute vodili s 2:0, na odmor se potišlo s rezultatom 2:2.

Na samom kraju provg dijela, 19. i 20. minuti, Novoselac je dva puta nadmudrio Blagajića.

Ipak, Kijevljani su zasluženo slavili pogotkom Protege u 37. minuti.

Knin - Dvorana kninske Srednje škole. Gledatelja 200. Suci: Silić (Dicmo) 6, Pejić (Podstrana) 6

Strijelci: 1:0 Babić (5), 2:0 Bakula (9), 2:1 Novoselac (19), 2:2 Novoselac (20), 3:2 Protega (37)

Kijevo Knin: Blagajić 6, Babić 7, Bakula 7, Strunje 6, Protega 6.5, Radman 6, Palavra 6.5, Brčić 5.5, Sunko, Krezo, Mišković. Trener Alen Delpont

Potpićan ‘98: Funčić 7, Jelić 6, Novoselac 6.5, K. Drndić 5.5, P. Drndić 6.5 Nurkić 5, Hoxha 5.5, Didović. Trener Zoran Peruško

Igrač utakmice: Saša Babić