Ivan Jurić zagorčao život još jednom talijanskom velikanu

Verona - Inter
10.07.2020.
u 00:03

U posljednjem susretu 31. kola talijanskog nogometnog prvenstva Verona i Inter su odigrali 2:2.

Momčad Ivana Jurić je odlično ušla u susret i povela je već u 2. minuti golom Darka Lazovića. Srpski igrač sjajno je prošao po krilu, potom u kaznenom prostoru 'slomio' Milana Škriniara, te odličnim udarcem svladao Samira Handanoviča.

U 19. minuti je moglo biti 2:0, no udarac Miguela Velosa je završio u stativi.

Inter u prvom dijelu nije pokazao previše, no u svega deset minuta nastavka je uspio okrenuti rezultat.

Izjednačio je Antonio Candreva u 49. minuti, a isti je igrač u 55. minuti želio ubaciti pred gol, ali je Federico Dimarco skrenuo u vlastitu mrežu. Ipak, u 86. minuti Miguel Veloso je lijepim udarcem donio bod domaćinu.

Marcelo Brozović je za Inter igrao 70 minuta. Vodi Juventus sa 75 bodova, Lazio ima 68, Atalanta 66, a Inter 65 bodova.