Istra protiv Slavena preokrenula rezultat s dva gola u dvije minute

Istra - Slaven
1/5
16.03.2018.
u 19:57

U 58. minuti Ottochian je izjednačio na 1:1, a dvije minute kasnije Roce je donio pobjedu Puljanima

U prvoj utakmici 26. kola Prve HNL Istra 1961 je na svom terenu svladala Slaven Belupo s 2:1 (0:1).

Goste je u vodstvo doveo Ivanovski u 23. minuti iskoristivši kazneni udarac sredinom prvog poluvremena nakon što je jedan domaći nogometaš igrao rukom u svom kaznenom prostoru, no Istra 1961 je uspjela preokrenuti s dva gola u razmaku od samo dvije minute.

1/16

Prvo je Ottochian preciznim udarcem s 15-ak metara s lijevog krila u 58. minuti pogodio suprotni kut gostujućih vratiju za 1:1, da bi 60. minuti Roce sličnim udarcem, ali s desnog krila zabio za 2:1.

Pred 500 gledatelja na stadionu Aldo Drosina sudio je Bel iz Osijeka.

Poredak: Dinamo (-1) 56 bodova, Hajduk (-1) 50, Rijeka (-1) 47, Osijek (-2) 41, Slaven 31, Inter (-2) 28, Lokomotiva (-2) 27, Istra (-1) 24, Cibalia (-1) 20, Rudeš (-1) 17.