Hrvatski okršaj Pašalića i Lovrena bez pobjednika, Porto potopio Monaco

Reuters/Pixsell
26.09.2017.
u 23:07

Marko Rog je u 73. minuti ušao u igru u pobjedi Napolija protiv Feyenoorda.

U skupini F Lige prvaka Napoli je na stadionu San Paolo s lakoćom pobijedio Feyenoord s 3-1 upisavši i drugu pobjedu. Golove za lidera talijanskog prvenstva zabili su Mertens, Insigne i Callejon, dok su gosti u drugom dijelu promašili kazneni udarac.

Marko Rog je u 73. minuti ušao u igru za momčad iz Napulja.

U drugom susretu Manchester City je teže od očekivanoga slavio protiv Šahtara s 2-0. Engleska momčad je tek u 49. minuti probila obranu Ukrajinaca prekrasnim golom de Bruynea, a u 72. minuti je vratar Pjatov je obranio penal Aguerru. U 90. minuti Raheem Sterling je konačno riješio pitanje pobjednika. Bivši kapetan hrvatske reprezentacije Darijo Srna nije nastupio za ukrajinski sastav zbog optužbe za doping.

U skupini E Liverpool je gostovao u Moskvi kod Spartaka i odigrao 1-1.Domaći su poveli sjajnim golom Fernanda u 23. minuti, a osam minuta kasnije izjednačio je Coutinho. I Liverpoolu i Spartaku ovo je drugi remi.

Dejan Lovren je odigrao cijelu utakmicu i za Redse, kao i Mario Pašalić za ruskog prvaka. U drugom dvoboju Sevilla je na Sanchez Pizjuanu lako pobijedila Maribor s 3-0, a trostruki strijelac je bio Ben Yedder.

U skupini G Porto je iznenadio Monaco u Monte Carlu s čak 3-0. Vincent Abouabacar (31, 69)  je dvaput bio koban za vrata monegaške momčadi, a u 89. minuti je na 3-0 povećao Layun. Monaco je prošlogodišnji polufinalist, a sada nakon dva kola ima samo jedan bod.  Danijel Subašić zbog ozljede nije bio na golu domaćina.