"Hrvatski derbi" u Poljskoj: Vešović zabio u pobjedi Legije

Marko Vešović, Legia
1/2
04.03.2018.
u 21:58

Bivši hrvatski reprezentativac Eduardo da Silva igrao je za Legiju do 70. minute, dok je Domagoj Antolić odrađivao suspenziju zbog crvenog kartona. Za goste je cijeli susret igrao Mario Šitum.

U velikom derbiju poljskog nogometnog prvenstva Legija je u Varšavi pobijedila Lech Poznanj 2-1.

Bio je to sudar klubova koje vode hrvatski stručnjaci Romeo Jozak i Nenad Bjelica, a na koncu se radovao Jozak.

Marko Vešović zabio je već u drugoj minuti za vodstvo domaćina, izjednačio je Christian Gytkjaer u 63. minuti, a pobjedu Jozakovom klubu donio je Michal Kucharczyk iz kaznenog udarca u 86. minuti.

Na ljestvici vodi Jagiellonia sa 48 bodova i utakmicom manje, 48 bodova, ali uz slabiju razliku pogodaka, ima i Legija, dok je Lech na trećem mjestu sa 43 boda.