Hajduk iščupao bod protiv Slavena na Poljudu, Mujakić ošamario protivnika

1/11
07.04.2021.
u 19:59

U drugom poluvremenu zablistao je veteran Ivan Krstanović koji u samo četiri minute okrenuo utakmicu.

Hajduka i Slaven Belupo odigrali su 2:2 na Poljudu u zaostaloj utakmici 21. kola HNL-a.

Hajduk je poveo u 22. minuti iako na početku utakmice nije puno pokazao. Livaja je lijepo ubacio s desne strane, a Umut se odlično snašao i poslao loptu u mrežu.

Važan trenutak dogodio se u 41. minuti utakmice kada su Splićani ostali s igračem manje. Mujakić je nakon gužve ošamario Lulića, a sudac Pečarić mu opravdano pokazao crveni karton.

U drugom poluvremenu zablistao je veteran Ivan Krstanović koji u samo četiri minute okrenuo utakmicu. Prvo je u 65. iz blizine matirao Kalinića da bi u 69. tukao s 25 metara i uz pomoć Dimitrova od koga se lopta odbila pogodio protivničku mrežu.

Hajduk je u šestoj minuti sudačke nadoknade ipak uspio doći do izjednačenja kada je svoj drugi gol zabio Umut. Opet mu je asistirao Livaja, a ovaj put to je napravio sjajno, petom.

Hajduk - Slaven Belupo 2:2 (Umut 22, 90+6 / Krstanović 65, 69)