Gol i asistencija Santinija u pobjedi Kortijka; Vrdoljak zabio za Legiju

Ivan Santini
12.04.2014.
u 23:06

Santini je u 58. minuti zabio iz jedanaesterca, a sedam minuta kasnije bio je asistent Chevalieru za 2:0.

U trećem kolu skupine B doigravanja za Europsku ligu belgijskog prvenstva Kortrijk je sa 4:1 pobijedio Mechelen, a jedan od junaka domaće momčadi bio je Ivan Santini.

Upravo je hrvatski napadač otvorio seriju u 58. minuti golom iz jedanaesterca. Samo sedam minuta kasnije Santini je bio asistent Chevalieru za 2:0. Nadu gostima dao je Trajkovski u 70. minuti.

Tri boda domaćina golovima su potvrdili Pavlović u 76. te Raman u 82. minuti.

Kortrijk je vodeća momčad svoje skupine sa sedam bodove, te na dobrom putu da izbori polufinale doigravanja.

Vrdoljak zabio za Legiju

Nogometaši Legije iz Varšave su u 30. kolu poljskog prvenstva pobijedili kod Zaglebieja sa 3:1, a među strijelce za gostujuću momčad upisao se i Ivica Vrdoljak. On je u 20. minuti zabio iz jedanaesterca za vodstvo svoje momčadi 2:0.

U Poljskoj sada kreće doigravanje za prvaka, a nakon regularnog dijela Legia je prva sa 63 boda, deset više od Lecha.