Duje Čop
1/4
20.11.2016.
u 21:22

Čop je u 28. minuti postigao izjednačujući gol lijepim udarcem s 18 metara, a to mu je već peti pogodak u Primeri ove sezone.

Hrvatski reprezentativac Duje Čop postigao je počasni gol za Sporting Gijon koji je kod kuće u 12. kolu Primere izgubio od Real Sociedada s 1:3.

Čop je u 28. minuti postigao izjednačujući gol lijepim udarcem s 18 metara, a to mu je već peti pogodak u Primeri ove sezone. No, Sporting nije uspio izbjeći poraz koji ga je prikovao za dno ljestvice.

Peti bod ove sezone osvojila je zadnja Granada odigravši 1:1 kod Valencije, dok je Espanyol pobijedio u gostima Alaves s 1:0.