Dinamo juniori
Slavko Midžor/PIXSELL
07.12.2016.
u 18:20

Pogodak odluke za slavlje mladih nogometaša Dinama postigao je Antonio Djurić u 78. minuti.

Mladi nogometaši zagrebačkog Dinama zaključili su nastup u juniorskoj Ligi prvaka pobijedivši u Torinu Juventus 1-0.

"Modrima" ova pobjeda u rezultatskom smislu nije mnogo značila, jer su ostali na posljednjem mjestu u skupini, međutim pokvarili su planove Juventusu kojem je trebao bod za direktan plasman u osminu finala. Ovako će torinska 'Stara dama' u play-off, dok je prvo mjesto u skupini osvojila Sevilla pobijedivši na gostovanju Lyon 1-0.

Pobjedu španjolskom sastavu donio je Ruben Colmenero golom u 19. minuti

Sevilla je osvojila prvo mjesto sa 10 bodova, Juventus i Lyon imaju po bod manje, dok je Dinamo posljednji sa sedam bodova.