Objavljeno vijesti danas: 87
Juniorski LP

Dinamovi juniori pobijedili City i osvojili drugo mjesto u skupini

11.12.2019. u 14:52

Dinamovi juniori osvojili su drugo mjesto u skupini te će u doigravanju pokušati dohvatiti osminu finala Lige prvaka.

U utakmici 6. kola juniorskog LP-a plavi su na Hitrecu pobijedili Manchester City s 1:0.

Dinamo juniori
1/3

Jedini pogodak za Dinamo postigao je u 20. minuti Antonio Marin sjajnim pogotkom iz slobodnog udarca.

U 67. minuti City je bio blizu pogotka. Braaf je opalio s desne strane i pogodio vratnicu.

U ranije odigranoj utakmici Atalanta je u gostima pobijedila Šahtar s 2:1 i osvojila prvo mjesto u skupini.

Dvostruki strijelac za Atalantu bio je Piccoli (20., 53.), a jedini pogodak za Šahtar postigao je Bondarenko iz kaznenog udarca (62.).

Poredak skupine C: Atalanta 13, Dinamo 11, Man. City 7, Šahtar 2.