Objavljeno vijesti danas: 127
Futsal

Dinamo uvjerljivom pobjedom učvrstio 2. mjesto, četiri pogotka Eduarda i Micevskog za pobjede Novog Vremena i Squarea

Futsal Dinamo
19.04.2017.
u 11:08

Novo Vrijeme je teže od očekivanog s 5:3 nadvisilo Uspinjaču u Zagrebu, a Brazilac Eduardo je zabio čak četiri od pet pogodaka svoje momčadi.

Futsal Dinamo je s uvjerljivih 8:4 svladao Brod 035 u Domu sportova i učvrstio drugo mjesto ljestvice dva kola prije kraja redovnog dijela prvenstva. Plavi su u utakmicu ušli furiozno i pogocima dvostrukog strijelca Hrvoja Penave i jednim Mateja Horvata do 5. minute vodili 3:0.

Obje momčadi igrale su čvrsto te su brzo sakupile po pet akumuliranih prekršaja. Za Dinamo je dva deseterca u 17. i 18. iskoristio Kristijan Grbeša, a za Brod golman Darko Milanović koji je veći dio utakmice igrao u ulozi golmana-igrača.

U nastavku su gosti smanjili preko Marija Petrovića, no Plavi su pitanje pobjednika riješili do 31. pogocima Horvata i Grbeše. Za Brod su do kraja utakmice smanjili Armando Kajfeš i Milanović, a konačni rezultat postavio je Matija Capar sjajnim lobom u posljednjoj minuti utakmice.

U preostale dvije jučer odigrane utakmice Novo Vrijeme je teže od očekivanog s 5:3 nadvisilo Uspinjaču u Zagrebu, a Brazilac Eduardo je zabio  čak četiri od pet pogodaka svoje momčadi. Square je na krilima četverostrukog strijelca Adriana Micevskog bio siguran na domaćem terenu protiv Albone 98 Potpićana i ostao u utrci za play-off.

1.HMNL, 20. kolo:

Futsal Dinamo – Brod 035 8:4 (Penava 2’, 3’, Horvat 5’, 24’, Grbeša 17’-10m, 18’-10m, 31’, Capar 39’/ Milanović 19’-10m,  37’, Petrović 23’, Kajfeš 32’)

Square – Albona 98 Potpićan 7:3 (Micevski 17’, 25’, 26’, 33’, Rezo 25’, Tikvica 34’, Đuraš 40’/ Husarić 11’, Lalić 27’, Mataja 28’)

Uspinjača – Novo Vrijeme 3:5 (Kubović 15’, Uremović 22’, Piplica 38’/ Eduardo 11’, 13’, 32’, 40’, Hozjan 13’)

Vrgorac – Nacional 19.04., 19:00

Osijek Kelme – Split Tommy 20.04., 20:00

Slobodni: Alumnus