Šahtar - Dinamo (mladi)
1/8
22.10.2019.
u 13:51

Dinamovci na kraju mogu biti nezadovoljni rezultatom jer su od 65. minute igrali s igračem više, ali nisu uspjeli iskoristiti brojčanu prednost. Najbolju priliku imao je Šipoš koji je u 88. minute s nekoliko metara promašio čitav gol.

Mladi nogometaši Dinama odigrali su 1:1 protiv Šahtara u Harkivu u trećem kolu juniorske Lige prvaka.

Domaćini su poveli preko Bondarenka koji je u 50. minuti realizirao kazneni udarac, a izjednačio je Janković pet minuta poslije.

Dinamovci na kraju mogu biti nezadovoljni rezultatom jer su od 65. minute igrali s igračem više, ali nisu uspjeli iskoristiti brojčanu prednost. Najbolju priliku imao je Šipoš koji je u 88. minuti s nekoliko metara promašio cijeli gol.

Utakmicu je na pomoćnom stadionu Metalista pratio i Darijo Srna koji je danas pomoćni trener u Šahtaru.

Na ljestvici vodi Dinamo s pet bodova, Manchester City ima četiri i utakmicu manje. Šahtar je osvojio dva, a Atalanta ima jedan te utakmicu manje.

Podsjećamo, danas u 19 sati sastaju se prvotimci Šahtara i Dinama u trećem kolu Lige prvaka.