Sloboda - Dinamo
1/8
11.10.2019.
u 21:40

Hrvatski nogometni prvak gostovao je u Tuzli gdje je uveličao 100. godišnjicu kluba s Tušnja. U prijateljskoj utakmici Dinamo i Sloboda igrali su 1:1.

Trener plavih Nenad Bjelica na teren je izveo sljedeći sastav: Zagorac - Pinto, Dilaver, Moubandje, Leovac - Đira - Jovićević, Tolić, Atiemwen, Šitum - Baturina.

1/15

Domaćin je do prednosti stigao u 27. minuti pogotkom Smajića s bijele točke. Dilaver je prethodno u svom kaznenom prostoru igrao rukom.

Sloboda je vodila samo deset minuta. Nakon što je Jovičević izveo slobodan udarac lopta je pogodila Smajića te se odbila u Slobodinu mrežu.

Plavi su imali inicijativu tijekom cijele utakmice, ali nisu uspjeli postići pogodak za rezultatski preokret.

Igrači Dinama i Slobode su prije utakmice odali počast žrtvama masakra na Kapiji u Tuzli.