Derbi La lige bez golova, igrao i Ivan Rakitić

Champions League - Group G - Sevilla v FC Salzburg
Marcelo del Pozo/REUTERS/PIXSELL/REUTERS/PIXSELL
19.09.2021.
u 19:45

Nogometaši Real Sociedada i Seville igrali su u petom kolu španjolske La Lige u San Sebastianu neriješeno 0-0.

Najbolju priliku na utakmici imao je domaći igrač Mikel Ojarzabal, koji u 27. minuti nije uspio iskoristiti jedanaesterac. Ivan Rakitić je za Andalužane igrao prvo poluvrijeme.

Sociedad je četvrti s 10 bodova, dok je Sevilla šesta s osam bodova.

I druga utakmica današnjeg programa, ona između Mallorce i Villareala, završila je 0-0.