Salah opet spasio Liverpool, Lovren igrao čitavu utakmicu

Liverpool
1/9
30.12.2017.
u 17:47

Bournemouth je s 2:1 slavio protiv Evertona, a Nikola Vlašić kod gostiju nije bio niti u zapisniku.

Liverpool je nakon preokreta svladao Leicester (2:1) u 21. kolu engleskog nogometnog prvenstva.

Gosti su poveli već u trećoj minuti nakon kada je zabio Vardy kojega su Lovren i Matip zaboravili.

Liverpool
1/9

No, pobjedu redsima osigurao je sjajni Salah. U prvom poluvremenu nije iskoristio tri zicera, no u nastavku je dva puta pronašao put do mreže (52. i 76.). Dejan Lovren odigrao je čitavu utakmicu za Liverpool.

Chelsea je s uvjerljivih 5:0 bio bolji od Stokea uz dva gola i dvije asistencije Williana.