Objavljeno vijesti danas: 185
UŽITAK ZA GLEDANJE
Povratak na članak

Dečki, zaboravite suce i poraz, uživajte u onome što ste napravili, vi ste junaci!

Dinamovi dečki, glavu gore nakon ovog poraza, toliko ste toga dobroga i lijepoga napravili za sebe i svoje navijače da ovaj poraz ne treba biti previše bolan.

Komentari 23

KA
kanđija
23:38 15.04.2021.

U dvije utakmice suci "daju po gol" protivniku po utakmici. Villareal je skuplji ali da se ne bi desilo iznenađenje tu je sudac.

VL
Avatar Point_of_view
Point_of_view
08:23 16.04.2021.

Majer je na nivou Halilovića ili Ćorića. Obranu ne zna igrati a kondicije ima za jedno poluvrijeme. Kad je ušao Franjić na zadnjeg veznog a Ademi dobio više prostora za ići u napad, Dinamo je stvorio nekoliko šansi ili polušansi. Ne možeš u ovako važnoj utakmici pored Petkovića koji malo trčakara imati još nekoga, tko ne igra obranu.

VL
ST
Starotopoljanin
07:10 16.04.2021.

to zalede su vidjeli decki iz issa,odozgor.kakav var,izmisljena soba koja dijeli nepravdu.sramotno od sudca,zasto nije isao sam da pogleda snimku.unistili su dinamo,kada je trebao otici sa nulom na poluvrijeme.drugo bi dinamo kao sto i je oslobodio se pritiska i zaigrao svoju pravu igru,samo da onaj jadni majer nije toliko sebican,mogao je petki prije poslati loptu i bilo bi sve drugacije.

VL
Avatar GeniKameni
GeniKameni
00:16 16.04.2021.

Steta. Cak i poslije te nesretne odluke VAR-a i poslije drugog gola Villarreala ja nisam prestao vjerovati u cudo. I da je Dinamo uspio iskoristiti barem jednu od one dvije prilike u prvih 10-ak minuta drugog poluvremena, ne bi Spanjolcima bilo lako. Dinamo je bio bolji u drugom poluvremenu i ako su oni zabili dva gola u nekih 7-8 minuta prvog poluvremena, zasto i Dinamo onda ne bi to mogao ponoviti u nastavku utakmice!? Ali dobro, nema smisla sad kukati i nagadjati "sto bi bilo da je bilo"... mislim da se Dinamo casno oprostio od daljnjeg natjecanja. I slazem se razmisljanjem "Djangov osvetnik-a"... Dinamovi rezultati u europskim natjecanjima nisu vazni samo za Dinamo, nego za cijelu HNL.

VL
MA
Maya6
23:46 15.04.2021.

Sve je tocno napisano! Suce vise ne treba ni spominjati, svi smo vidjeli oba dvije tekme kako su se odvijale!Dinamo zasluzuje goleme.cestitke i pohvale , maestralne utakmice su nam pruzili!Podrska iz Rijeke!

VL
Avatar NenadNikolic
NenadNikolic
07:43 16.04.2021.

Nekako je ova tužna korona godina pokazala da je hrvatski nogomet ponovo u usponu. Dinamo je izvrstan. Ali imamo sada i Osijek i Rijeku i Hajduk pa evo i Istra, i još toga, svugdje se u klubovima izgleda radi. Mlade selekcije su ponovo dobre. To daje veliku nadu u budućnost. A nogometni sustav u Europi i tako ide za novcem. Trebamo se ugledati na Portugal, nije baš bogata zemlja, ali uvijek igraju lijepi klupski i reprezentativni nogomet. Naš nogomet se uzdiže.

VL
BE
Berlioz
00:18 16.04.2021.

Veliko hvala svim igračima Dinama, stručnom stožeru, upravi, svima u klubu, naravno i braći Mamić na ovoj nezaboravnoj sezoni, na svem veselju koje su nam priredili! Zaista sam uživao, jedino žalim što nisam mogao biti na stadionu, strašno je tužno ovakvu sezonu ne biti na tribini.

VL
JM
juretic.milan
01:55 16.04.2021.

Kad se čovjek počinje zadovoljavati porazima, ne može očekivati pobjede.

00:55 16.04.2021.

Pa da budemo iskreni daleko su dogurali. Nema tako davno kako su bili glavna kanta za napucavanje i rušenje negativnih rekorda. Niti Rim nije izgrađen preko noći, neće ni dinamo. Vidjeti ćemo već slijedeće sezone kako će ići. Ako budu tako visoko svake sezone onda će i suci x3 razmisliti kako će presuditi.

VL
Avatar dado26
dado26
13:41 16.04.2021.

Ma molim lipo,kako zaboraviti na suce. Nije ovo prvi put kako nas suci kradu od EP do SP. Ovo je već postalo pravilo. Treniraš, mučiš se i onda te pokradu. Pita sam njemca jeli se on sjeća kada su oni bili jednom zakinuti od sudca na EP i SP. Dugo je mislija i reka da se ne sječa samo zna za slučaj 1964 na SP protiv Engleske gdje je englezima dosuđen nepostojeći gol. Koliko pogrešnih odluka sudaca u klupskm i nacionalnim natjecajima je bilo na našu korist a koliko na našu štetu? Ako nije 50/50 a nije onda to nije slučajnost već planska krađa!!!