Dario Zahora ponovno strijelac

import
26.10.2008.
u 18:03

Hrvatski napadač Dario Zahora postigao je odlučujući pogodak u pobjedi svog Interblocka u gostima kod Drave Ptuj 2-1 u 14. kolu slovenskog nogometnog prvenstva.

Zahorin pogodak riješio je pitanje pobjednika početkom drugog poluvremena, točnije postignut je u 49. minuti pri rezultatu 1-1.

Dodajmo da je ovo 11. pogodak hrvatskog napadača u najjačoj slovenskoj ligi ove sezone, čime je izjednačen na vrhu ljestvice strijelaca s Rudarevim napadačem, u subotu trostrukim strijelcem, Junuzovičem. Svaki je postigao 11 golova.

Dodajmo da je na utakmici u Ptuju povela gostujuća momčad pogotkom Gabrića u 10. minuti, a prije nego će pobjedu Interblocku donijeti Zahora, rezultat je u 42. izjednačio Borut Semler, nekadašnji napadač Varteksa.