Čolak opet zabio za pobjedu Rijeke, Slaven dvoboj završio s desetorcom

Rijeka - Slaven
1/5
09.02.2020.
u 16:52

Rijeka je nakon trijumfa u kupu nad Dinamom stigla i do prvenstvene pobjede. U 21. kolu Prve HNL momčad Simona Rožmana na Rujevici je nadjačala Slaven s 1:0.

Gosti iz Koprivnice su utakmicu završili s deset igrača, u 71. minuti crveni karton je dobio Božo Mikulić.

1/12

Domaćin je do pobjede stigao u 33. minuti pogotkom Antonija Čolaka. Bila je to slična akcija kao i u srijedu protiv Dinama.

Danijel Štefulj je sjajna ubacio prizemnu loptu preko peterca na drugu vratnicu gdje se nalazio napadač Rijeke. Čolak je samo ispružio nogu i poslao loptu iza leđa vratara Ivana Filipovića.

Od 63. minute za Slaven je igrao Davor Lovren, mlađi brat hrvatskog reprezentativca Dejana.

Poredak: Dinamo 50, Hajduk 41, Rijeka 37, Osijek 35, Lokomotiva 31, Gorica 30, Slaven 18, Inter 17, Istra 15, Varaždin 12.