City teško do pobjede! Lopta je prošla gol-liniju za tri centimetra

Manchester City
1/8
28.04.2019.
u 17:58

Nogometaši Manchester Cityja vratili su se na vrh ljestvice engleskog prvenstva 1-0 (0-0) gostujućom pobjedom protiv Burnleya u susretu 36. kola.

Strijelac gola vrijednog tri boda bio je Sergio Aguero u 63. minuti. VAR tehnologijom je izmjerno kako je lopta prošla gol-liniju za 2,96 centimetara.

1/8

Dva kola prije kraja sezone City ima 92 boda, jedan više od drugog Liverpoola koji je još u petak sa 5-0 svladao Huddrsfield Town. Burnley je 15. sa 40 bodova.

Ranije u nedjelju Leicester je pobijedio londonski Arsenal sa 3-0 (0-0). 'Topnici' su od 36. minute igrali s desetoricom igrača, jer je drugi žuti karton dobio Maitland-Niles, a domaća momčad je brojčanu prednost iskoristila u drugom poluvremenu.

Leicester je poveo pogotkom 21-godišnjeg belgijskog veznjaka Yourija Tielemansa u 59. minuti, a u završnici dvoboja dvaput je loptu u mrežu poslao Jamie Vardy (86, 90+5).

Leicester je sada osmi na ljestvici sa 51 bodom, dok je Arsenal peti sa 66, jednim manje od četvrtog Chelseaja, a dva više od šestog Manchester Uniteda uoči dvoboja ta dva kluba na Old Traffordu od 17.30 sati.