Bojan Bogdanović
1/3
05.01.2020.
u 12:19

Bojan Bogdanović imao je 14 poena i 5 skokova u pobjedi Utaha kod Orlanda (109-96), dok je Ivica Zubac ubilježio 8 koševa i 11 skokova u porazu LA Clippersa doma protiv Memphisa (114-140).

Utah je došla do pete uzastopne pobjede na krilima Donovana Mitchella (32) i Georgesa Nianga (15), dok je Bogdanović bio treći strijelac Utaha, koji je serijom 22-8 u drugoj četvrtini slomio otpor Magica.

Utah je peta momčad Zapada s omjerom 23-12.

Memphis Grizzliesi su napravili iznenađenje svladavši u gostima Los Angeles Clipperse s čak 140-114 zahvaljujući Jae Crowderu (27), Jarenu Jacksonu Jr. (24), Ja Morantu (22) i Dillonu Brooksu (22). Clippersi su primili najviše koševa ove sezone, a nedostajao im je Paul George. Montrezl Harrell (28),  Lou Williams (24) i Kawhi Leonard (24) predvodili su Clipperse, koji nisu mogli ništa protiv raspoloženih gostiju. Memphis je imao 51 posto šuta i 18 postignutih trica, te su vodili cijelu utakmicu, većinom s dvoznamenkastom prednošću.

Dallas Mavericksi su izgubili doma u produžetku od Charlotte Hornetsa sa 120-123, a Luka Dončić je imao 39 poena, 12 skokova i 10 asista za Dallas. Milwaukee Bucksi su na pet pobjeda u nizu nakon trijumfa nad San Antoniom (127-118) uz 32 koša Giannisa Antetokounmpa. Bucksi predvode ligu s omjerom 32-5.