1/5
Autori: Drago Hudika, Hina
20.01.2020.
u 23:32

Bilićev WBA ponovno je kiksao. U 28. kolu engleske 2. lige momčad hrvatskog trenera izgubila je kod kuće protiv Stokea s 0:1. Pobjedu gostima je u 9. minuti donio Campbell.

Ovo je šesta utakmica u nizu u kojoj Bilićeva družina nije pobijedila. WBA (53) je i dalje vodeća momčad lige ispred Leedsa koji ima bod manje.

>> Probio zaštitnu ogradu i razbio automobil vrijedan 200.000 eura

1/7

U susretu 20. kola talijanske lige Atalanta je na domaćem terenu protiv SPAL-a iznenađujuće izgubila s 1:2.

Atalanta je na poluvrijeme otišla s vodstvom 1:0 pogotkom Josipa Iličića u 16. minuti. No, u nastavku Andrea Petagna (54) i Mattia Valoti (60) donose pobjedu SPAL-u, kojom su pobjegli sa zadnjeg mjesta, ali su i dalje u zoni ispadanja.

Hrvatski veznjak Mario Pašalić za Atalantu je odigrao cijeli susret i jednom je zaprijetio protivničkom golu, ali njegov pokušaj u 69. minuti završio je u bloku.