Bender ubacio pet koševa u porazu Sunsa kod Sacramenta

Atlanta Hawks
1/7
12.04.2017.
u 09:24

Atlanta Hawksi u prvom krugu doigravanja igraju protiv Washington Wizardsa za koje igra hrvatski reprezentativac Bojan Bogdanović

Atlanta Hawks su sinoćnjom uvjerljivom pobjedom od 103:76 nad Charlotte Hornetsima osigurali peto mjesto u Istočnoj konferenciji koje ih vodi u doigravanje.

Dwight Howard je zabio 19 koševa uz 12 skokova za četvrtu pobjedu Hawksa u nizu i u prvom krugu doigravanja ih čekaju Washington Wizardsi hrvatskog reprezentativca Bojana Bogdanovića.

Atlanta je na poluvremenu vodila 63:44 i u prve dvije četvrtine je imala šut iz igre 71 posto (24/34).

Kod Hornetsa najbolji je bio Jeremy Lamb sa 21 pogotkom.

Od Phoenix Sunsa Dragana Bendera bolji su sa 129:104 bili Sacramento Kingsi koje je do pobjede predvodio Buddy Hield sa 30 koševa, dok je Ty Lawson upisao svoj prvi triple-double u karijeri sa 22 pogotka, 12 asistencija i 11 skokova.

Najbolji kod Phoenixa bili su Tyler Ulis, koji je utakmicu završio sa 27 koševa, i Marquese Chriss sa 22.Dragan Bender je u 21 minutu za Phoenix zabio pet koševa i upisao četiri skoka i dvije asistencije.

Sunsi sezonu zatvaraju sa 14 poraza u 16 utakmica i imaju drugi najgori omjer u ligi sa 24-57.