Lucas Barrios
Reuters
20.03.2010.
u 21:31

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa 27. kola njemačkog nogometnog prvenstva Borussia Dortmund je na svojoj Signal-Iduna-Parku pobijedila Bayer Leverkusen 3:0, nanijevši im pritom drugi ovosezonski poraz.

Posebno se istaknuo argentinski napadač Lucas Barrios koji je postigao dva gola, u 50. minuti na asistenciju Owomoyele i u 60. na asistenciju Zidana i tako došao do brojke od 15 golova ove sezone i drugog mjesta najboljih strijelaca Bundeslige iza Stefana Kießlinga (16).

Točku na "i" u velikoj pobjedi Borussije stavio je Bugarin Dimitar Rangelov u 87. minuti.

Borussia je pobjedom spriječila “apotekare” iz Leverkusena da se približe ili čak posve sustignu vodeći Bayern, koji je ranije kiksao i nakon 19 uzastopnih utakmica (u Bundesligi) bez poraza je izgubio na gostovanju kod Eintrachta (2:1).