Barcelona izborila tijesnu pobjedu kod vjerojatnog putnika u nižu ligu

Lionel Messi
23.11.2019.
u 14:55

Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić u igru je ušao u 57. minuti

Nogometaši Barcelone uspjeli su izboriti pobjedu na gostovanju kod Leganesa, no daleko teže nego što se to očekivalo. Slavili su s 2:1, a trijumf je gostujućoj momčadi osigurao Arturo Vidal u 79. minuti.

Leganes je poveo u 12. minuti krasnim pogotkom ljevicom Marokanca Youssefa En Nesyrija, a s tim se rezultatom otišlo na odmor.

Već u osmoj minuti nastavka je Luis Suarez postavio na 1:1 glavom nakon ubačaja, dok je Vidal dovršio preoket golom sa samo dva metra udaljenosti.

Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić u igru je ušao u 57. minuti umjesto Busquetsa.

Barcelona je osigurala prvu poziciju uz 28 bodova, dok je Leganes ostao na samome dnu uz tek šest bodova.