Objavljeno vijesti danas: 36
SKUPINA D

Rojo junak Argentine! Golom u 86. minuti odveo gauče u osminu finala

26.06.2018. u 21:53

Argentina će ipak igrati osminu finala! Ostvarili su to pobjedom 2:1 protiv Nigerije i to golom Roja u 86. minuti.

Počelo je dobro za gauče koji su poveli već u 14. minuti kada je Messi sjajno primio dugu loptu i onda još bolje pogodio iskosa s desne strane u suprotni kut. Bio je 100. gol na ovom prvenstvu.

U 27. minuti vidjeli smo pravi nokaut i to nakon udarca Gonzala Higuaina, koji je na travnjak položio nigerijskog vratara Uzoha.

Argentina Nigerija
1/9

Nigerija je izjednačila u 51. minuti kada je siguran iz jedanaesterca koje je skrivio Mascherano bio Moses

Super orlovi su trebali dobiti još jedanaesterac i to u 77. minuti kada je Rojo očigledno igrao rukom, no sudac se ovog puta nije odlučio pokazati na bijelu točku.

Za veliko slavlje Argentine u 86. minuti zabio je neočekivani junak Rojo koji je pogodio s desetak metara nakon ubačaja Pavona.

Argentina će tako u osminu finala gdje ih čeka Francuska.