Ante Rebić
1/4
22.02.2020.
u 22:45

Ante Rebić ponovno je bio strijelac za Milan. U utakmici 25. kola talijanske lige Fiorentina i Milan igrali su neodlučeno 1:1. Viole su od 62. minute igrale s igračem manje, crveni karton dobio je Dalbert.

A Hrvat je obet zabio. U 56. minuti stoper Fiorentine Cáceres slabo je reagirao te prsima spustio loptu ravno ispred Rebića.

Ante Rebić
1/11

Hrvatski napadač se dobro namjestio i pogodio mrežu iza leđa Dragowskog, video možete pogledati OVDJE.

To je Rebićev sedmi gol u posljednjih sedam utakmica. Ante iz utakmice u utakmicu razveseljuje Milanove navijače.

Neka samo zabija, takav nam treba i na Europskom prvenstvu...

Rebić je imao priliku i u prvom poluvremenu. U 17. minuti pucao je glavom, ali je njegov pokušaj završio u rukama vratara Dragowskog.

U 85. minuti na 1:1 izjednačio je Pulgar iz jedanaesterca.