Almeida zabio dva gola za preokret, a onda lokosi u 93. izborili remi

Hajduk - Lokomotiva
1/6
24.09.2017.
u 20:53

Strijelci: 0-1 Krstanović (65), 1-1 Almeida (73), 2-1 Almeida (90), 2-2 Capan (90+2)

U susretu 10. kola Prve HNL Hajduk i Lokomotiva su u Splitu odigrali 2-2. Bila je to dobra utakmica, vrlo otvorena, s puno prilika i preokreta, a podjela bodova možda je i najpravednija. Ipak, lokosi se mogu žaliti zbog vrlo dvojbene situacije kod izjednačujućeg pogotka Splićana...

U prvom poluvremenu nije bilo golova pa je Torcida sa zvižducima ispratila svoju momčad u svlačionice. A onda se u nastavku otvorili i mreže su se tresle. Prvo su poveli gosti, u 64. minuti Krstanović je šokirao Poljud.

U 72. Carrillo reagirao i uvodi Huga Almeidu, a ovaj mu već minutu kasnije vraća tako što zabija za 1:1. No, bila je to vrlo dvojbena situacija, čini se da je bio u zaleđu. Portugalac u 90. minuti postiže još jedan gol, a navijači Hajduka to su smatrali riješenim susretom. međutim, nije se složio Luka Capan koji u 93. zabija za konačnih 2:2.

Hajduk je treći na ljestvici sa 17 bodova, devet manje od Dinama, a Lokomotiva je šesta s 11.