Domaće dizajnere voli i nosi i Vesna Škare Ožbolt.
Na Smart Fashion Weeku Zagreb sreli smo je s kćeri Valentinom, a modno usklađene majka i kći otkrile su nam kako su došle podržati mladu Saru Lončarić koja ih je oduševila već svojom prvom kolekcijom kaputa predstavljenom ranije ove godine.
– Prošla kolekcija bila joj je savršena! Naravno da sam si uzela nekoliko komada, kazala nam je Škare Ožbolt i pohvalila se kako je dizajnerica dobra prijateljica njezine kćeri Valentine te da su obje na Saru jako ponosne.
Političarka i njezina kći arhitektica često zajedno odu i u šoping, a na pitanje tko ima bolji stil, Škare Ožbolt kao iz topa odgovara: "Valentina!"
Foto: Luka Stanzl/PIXSELL/Borna Filic/PIXSELL
– Često me modno savjetuje, ali moram priznati da je katkada poslušam, a nekada ipak ne, kroz smijeh je nastavila. Valentina se pak prisjetila da je još odmalena prekopavala po maminim ormarima. Danas to rjeđe čini.
– Stalno sam nešto posuđivala i kombinirala, ali uvijek bi mi bilo malo veliko pa sam stalno nešto kratila. Ali uglavnom, snalazila sam se, a u štiklama sam stalno hodala od treće godine, ispričala nam je Valentina dodajući kako se nikad nisu svađale oko toga je li suknja prekratka:
– Mama je uvijek bila liberalna, a ja nikad nisam pretjerivala.
>>Lana Radeljak više nije mala djevojčica! S rođakinjom Majom Lenom Lopatny oduševila prisutne
Pratite nas